Forum Księgowość i podatki

Re: podatek

Zgłoś do moderatora
a przejdz na strone http://www.dzak.topworld.org/ gdzie mniej wiecej jest opisany sposob rozliczen, mam nadzieje ze Ci to choc troszke pomoze :)

pozdrawiam
Jarek
  • podatek Autor: ~andzia22-23
  • Re: podatek Autor: ~Ekspert
  • Re: podatek Autor: ~jaroslaw
  • Re: podatek Autor: ~Helena
  • Re: podatek Autor: ~mgielka