Z tego co mówił Prezes, to chyba bardzo dobre wyniki IV kw 2020, zapowiedzi dobrych wyników całego 2021, coraz mocniejsze wejście w OZE. Tak mi się wydaje ale najlepiej spytaj tych którzy zaczęli mocno kupować i tych którzy nie sprzedają przy prawie 40 zł.