Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,70 zł , zmiana od tamtej pory: 31,32%

Re: Poczytajcie sobie troche o

Zgłoś do moderatora
Człowieku są technologie, na które jest popyt natomiast ultraprezycyjne drukowanie od lat kopie się z koniem albo technologia jest niedopracowana. Masz 40zł za papier ile musi zjechać żebyś to zrozumiał. XTPL żyje z grantów tworzy sztuczny PR tu nowy programista tu kontrakt dystrybucyjny a efekt ten sam czyli kiszonka. Sam wierzyłem i się przejechałem - szkoda czasu i pieniędzy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTPL -0,51% 58,70 2026-06-03 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.