Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,97 zł , zmiana od tamtej pory: 112,12%

Re: poczekam i się doczekam....3,5 jeszcze w tym tygodniu!mozliwe...

Zgłoś do moderatora
przestałem patrzeć na GPW jak na "miejsce które się analizuje", teraz patrze na to jak na stan umysłu w ujęciu ekonomii emocji i mikroekonomii.

W tych aspektach przyszedł czas na IPF...gruby odpuścił i nie miesza, firma podaje zdrowe komunikaty, jako jedna z niewielu wie jak komunikować się z rynkiem i co ważne widać ją w mediach - gdzie reklamy pokazują rozsądek (wysoki % wskazuje, że nie biora kasy z banków, tylko sami dotują pożyczki ryzykując własne środki - inne firmy robią kase na kasie banksterów, stąd niskie % - muszą szybko spłacać banki...).

Poza tym zima to czas wydatków, idą święta, za 2 miesiące ta spółka będzie diamentem.

Ale obecnie "covidowo" na złote góry nie ma co liczyć, realne jest 3,5 na dziś....jak utrzymamy to mozna dalej atakować.

Provident na dziś to wg mnie jedna z pewniejszych inwestycji, która da minimum 15% zysku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.