Ja 1/3 akcji Unimotu kupowałem ok. miesiąc temu za ok. 27 zł, a dzisiaj nabyłem resztę (2/3) za 41 zł... perspektywy są tak dobre, że nie mam poczucia, że przepłaciłem. Jedyne czego można się obawiać, to sytuacja na jesień, ale do tego czasu tak urośnie, że i świrowirus nie będzie groźny. Zresztą nie wyobrażam sobie żeby ludzie znowu dali się tak ograć przez media i rządy. Mnie interesuje cena 2021-2022, a wówczas to i 100 zł może być.