Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,85 zł , zmiana od tamtej pory: 35,14%

Re: Po takich wynikach powinno być 2,50-3,00 zł

Zgłoś do moderatora
Nie dziwna, bo spółka zapomniana. Cały czas to pisze że jest zero jakiegokolwiek PR ze strony spółki, zero kontaktu z inwestorami, z mediami, nic cisza. Ludzie nie wiedzą że jest taka spółka jak Kupiec i obroty jak w warzywniaku. A te 2.5-3 to może ktoś zrobić niewielka ilością gotówki ale co z tego jak pozniej nie będzie mógł wyjść ze spółki. Marazmu ciąg dalszy niestety.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KUPIEC -1,96% 2,50 2021-09-24 10:14:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.