Wyprzedaż totalna, non stop, codziennie wyżej, ale to świadczy o wyprzedazy...
5 zł to ath (wielu odebralo taką właśnie dywidendę), ostatni miesiąc +12,5%
codzienna wyprzedaż
Cena wyższa od ABB o kilkanascie % (a miało iść w rynek wg was).
czy moglibyście trolować jakoś tak bardziej z sensem ? bo to uwłacza czytelnikom