Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,37 zł , zmiana od tamtej pory: -21,07%

Re: Po co przesunął raport

Zgłoś do moderatora
Wystarczy spojrzeć na arkusz zleceń. Po prawej praktycznie nie ma sprzedaży większej ilości poniżej 3,80zł. Reszta to fikcja. Nikt się akcji nie pozbywa, znając wartość waloru. Myśleli że słabe rączki wypuszczą taniej ale głupich już nie ma. Teraz żeby nabyć większą ilość akcji trzeba znacznie podnieść kurs i moim zdaniem to jest problem cwaniaków na tej spółce. Możliwe że ta zmiana terminu jest celowo wprowadzona żeby spróbować wyrwać jeszcze trochę akcji przed wynikami.
Pozdrawiam wytrwałych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DMGROUP 0,35% 2,88 2026-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.