Kiedyś miałem tą spółkę. Płakał już nie będę nad stratą. Cieszę się, że w ogóle udało mi się ją w ubiegłym roku sprzedać z minus 30 kilka procent. Ale co tu zaglądam a robię to stosunkowo rzadko od roku to zawsze kurs stoi w miejscu a obrót po kilka akcji.