Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,26 zł , zmiana od tamtej pory: 5,51%

Re: Po 3 kwartałach.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-11-20 o godz. 16:03 ~Lucek68 napisał(a):
>Zysk (netto):
> 2024 - ponad 45 mln.
> 2025 - ponad 10 mln.
>
>Zobowiązania:
> 2024 - ponad 324 mln.
> 2025 - ponad 332 mln.
>
> Zyski spadły & zobowiązania wzrosły.

To chyba jakieś czary mary .
(zaraz zostaniesz nagonem )

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 1,39% 4,37 2026-02-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.