Przecież to temat "z brodą" bo ma już ponad 5 kwartalów.
NIe mówi nic Playway w tych rtelacjach o emisji na Poly....
i bardzo dobrze, że Playway porusza temat byłego prezesa, który opuścił "jako kapitan swoją łódź" 3mając ciagle akcje.
btw: jak gość trzyma akcje to raczej widząc ciagle potencjał, no nie? mógł sprzedac każdą liczbę pod 2 pln. uwierz mi, wiem o czym pisze. nie zrobił tego.
temat stary, dawno w cenie były o tym posty PRZED ostatnimi wzrostami.
najbardziej szkoda nowego prezesa zarówno mi, innym inwestorom z min.srednim terminem i min.średnimi zwojami w mózgu, jak i Playway - wybrzmiewa to z relacji inwestorskich Playway, o których jest ten watek