Nie rozpędzaj się. Optymizm na spolce jest, ale jest wiele czynników obok, które trzymają kurs. Jsw (tak, wiem - państwowy moloch, dojna krowa itd) ale tez ma wskaźniki przy glebie (jak wiele innych spółek), i też powinien być wyżej. Czemu nie jest? Bo też pewne okoliczności trzymają kurs za pysk.
Nie, nie jestem naganiaczem, ale są pewne składowe, że kursy wiszą, dławią się, lub są mocno przewartościowane.