XTB - pod wyniki II kw. i będę decydował czy zostaję na III kw., czy mówię adieu.
4Mass - na pewno do końca I kw. 2021, chyba, że coś złego się wydarzy.
ArtGames - ludzie z CDProjekt w zarządzie; mają ambicje, aby wejść na MWIG; rok 2020 przełomowy - tutaj na pewno warto pozostać do końca br., jeśli nie dłużej.
QubicGames - próbują podbić rynek japoński i pod to gram.
Dywersyfikuję mocno portfel.
W międzyczasie czekam na realizację zysków z kilku innych spółek i wracam na Date, ale raczej tutaj solidny boczniak na 150-165, więcej na ten moment się nie wyciągnie, niemniej w perspektywie 2023 przewiduję tutaj 200-300%.