Zjazd jakiś będzie na pewno. Natomiast mam wątpliwości co do intencji wszystkich, którzy niby mają akcje i wieszczą niebotyczny spadek. Pomyślmy logicznie. Mają akcje i straszą innych żeby też wywalili, przez co sami stracą i sprzedadzą dużo niżej niż by mogli. A może straszą bo chcą dokupić jak najtaniej? Nie jest kolorowo, ale spółka funkcjonuje, ma kolejne projekty. Mam wątpliwości co do intencji wszystkich zapakowanych straszących apokalipsą. Z resztą, nawet jak spadnie sporo to i tak kwestia czasu aż kurs wróci na właściwe tory. Trzymać i nie popuszczać. Niech trolle sprzedadzą o ile mają co i idą gdzieś indziej.