Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PKB CZECH W RELACJI DO WYCEN RYNKOWYCH!SPOLEK CZESKICH!

Zgłoś do moderatora
NI JAK SIE MA JEDNO DO DURGIEGO U JANSKESOW DOKALDNIE KORELACJA A NAWET JUZ 110% WYCENY RYNKOWEJ AKCJI DO PKB! W 2007 MIELI 128% A W 90 -145% A WIADOMO CO SIE DZIALO POZNIEJ!


szkoda ze tak to wygalda to wogole niema uzasadnienia taka przecena,juz powinna sie z wynikami zakonczyc!!


a oni dalej sie bawia,szkoda bo wystawiaja zle swiadectwo pepiki chyba ze morgany przerzucaja to juz inna bajka,oni moga robic co chca i an czym chca,z tak poteznym kapitalem!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -3,91% 221,00 2025-10-17 17:00:00
2025-10-03
Interest Payment Notice
2025-09-16
Interest Payment Notice
2025-09-15
Private Placement Bond Issue
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.