Piszą o nas na ... ..."boazerii" a wolałbym by to było w stanach...za tydzień targi E3 i kogo tam nie ma to ponoć na rynku nie istnieje, hehe.. Ale tym bym się nie martwił bo Sony w tym roku olało E3!
Z polskich spółek oprócz oczywiście CDP i Techlandu będzie BLO z LoF2, CIG z kolejną części Snipera, pszczółka z VAR;
Jeśli ktoś ma info z innych polskich spółek, że się wybierają na E3 - proszę pisać tutaj! Ciekawe czy PLW i spółki z grupy..