grubasy w okolicach 60-70 groszy dawno sie pozbyli akcji....dlatego sa grubasami...poza tym uwierz mi.... biznes polega na ciagłym pomnazaniu pieniedzy a nie zabawianu sie w inwestora długoterminowego w akcjach niepewnych firm;-) forma wsciekłej podazy to nie rzucanie pakietami po paredziesiat tysiecy ale kilkakrotnie wiekszymi niz aktualny popyt (nawet mierny)