Moim zdaniem mamy wybicie, teraz tylko jakaś cofka kursu dla napełnienia koszyka.
Potem monitorowanie trendu.
O możliwym cofnięciu kursu świadczy dość spory spadek w końcówce sesji i nie utrzymanie poziomu 74gr.
Pewnie wielu będzie chciało wsiąść na cofce i dlatego może wcale nie być duża.