Leo już kupił - po 0,9 zł. Nagania,żeby zejść w końcu z tego haka. Inwestor też naganiał, ale chyba już wyskoczył, bo stracił nadzieję. A w kwestii dostawy dla SAH - widać było po zaliczce, jaki to interes. Prezio musiał prosić, żeby mu kapnęli jakimś groszem na poczet tej superumowy. Inwestorzy też zareagowali - zero reakcji.