Dnia 2021-07-26 o godz. 09:28 ~Gmm napisał(a):
> Gdyby nie odpisy, a wiadomo, że to tylko papierowy odpis, to zysk ponad 240mln PLN. Świetnie, droga na 8PLN otwarta.
haha. koszty frankow beda duuuuzo wieksze dla tego banku. niestety kasy nie maja wiec odpisy po trochu robia i graja na przeczekanie.
takie pekao zrobilo odpis na cale franki i ma z gorki. a tu to beda odpisy jeszcze pare lat po te kilkaset melonow.. za 2 lata warto bedzie sie zastanowic czy wejsc.