Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,28 zł , zmiana od tamtej pory: -43,75%

Re: Pięknie ubrany

Zgłoś do moderatora
Ja od czasu do czasu spoglądam tutaj - po to aby zobaczyć co dalej dzieje się z tą spółką.
Niestety dałem się wyleszczyć lata temu jak ogłosili skup akcji własnych - kupiłem duży pakiet po czym ogłosili że odkup będzie mniejszy niż pierwotnie zakładano. Nastąpił wodospad, po czym bodajże z 1,4 zł miałem akcje po 80gr ...
Trzymałem to baaardzo długo, non stop wpisy o magicznych nieruchomościach w Dorohusku, obrót dzienny po 30 akcji ...

Widzę, że od lat to samo dziadowanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 2,86% 0,72 2022-05-23 12:31:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.