Ja się nie denerwuje. Cieszy mnie tylko wykolejenie kolarzy. Można dwojako interpretować wczorajszy news. Ja nie oceniam go negatywnie. Rozwijamy się szybciej niż można by zakładać co wymusza podniesienie kapitału. Można się zatem spodziewać w niedalekiej przyszłości bardzo dużo nowych komunikatów o sprzedaży produktu. Z komunikatu odczytuję, że na akcje są chętni inwestorzy instytucjonalni a wiec nie będzie problemu z uplasowaniem emisji. Ponadto cena emisji nie odbiega znacząco od obecnej wyceny. Nie dawno zaliczaliśmy te poziomy przecież.