Komu komu komunikat ale jak będzie i kurs wystrzelił o 30 % w porywach do 88 % to wtedy wszyscy zadowoleni po pachy się z was można i śmiać. Ludzie teraz się kupuje po 22 może 27 Max zamarza się zlecenie sprzedaży na > 35 i się czeka nie trzeba sie tu nawet pojawiać sami sie sprEda z zyskiem.