A jakie widzicie przesłanki, żeby tak twierdzić? Oprócz obiecanej prezesa, jeszcze nic się tu nie wydarzyło. Pamiętam, że prezes pisał kiedyś o "potencjalnych umowach na 100 mln euro". A co z tego wyszło, widać na załączonym obrazku, czyli w kolejnych raportach.