Dnia 2020-07-10 o godz. 01:46 ~Mm napisał(a):
> Boże widzisz i nie grzmisz ? Na którym Uniwersytecie z Bożej Łaski edukują takich prawnikow, którzy nawet pisać składnie nie potrafią ? Gość matury z polskie by dobrze nie zdał, a nazywa siebie mecenasem. Przecież to są chore maginacje, biednego człowieka. Jedno trzeba oddać prawnikom pisać potrafią, a ta sirota mota się jak leszcz w sieci. Z niego taki prawnik jak ze mnie farmaceuta xD Pg ma niepełne zawodowe, ludzie otwórzcie oczy!
nie wzywaj Boga nadaremno , zamiast zajmować się moją osobą ty i tobie podobni powinniście zająć się wykresem spółki , żle zatem dzieciaku adresujesz swoje wynurzenia ,