Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: perfekcyjna dokładność

Zgłoś do moderatora
Obserwatorze,
Miedzy nami jest tak:
ja pomimo swoich nietrafionych jak twierdzisz prognoz inwetycyjnych zarabiam na giełdzie,
Ty pomimo swojej mądrości cały czas tracisz i to cię dobija.
Tak chciałbyś bez pracy, tylko przeczytać zainwstować a jak się nie sprawdzi to może wyrównanie jakieś, mała gratyfikacja byłaby wskazana ?
Weź sie człowieku puknij w czoło. Czytasz mnie na wyrywki i na dodatek niedokładnie, czyli wiesz że dzwonili ale już nie wiesz w którym kościela. Na dodatek nic nie dajesz od siebie. Moje prognozy są dla tych co potrafią myśleć i nie boją się interpretować tego co jest napisane pomiedzy wierszami.
Sam się wysil i zamiast krytykować przekonaj nas wszystkich, że też cos potrafisz.
CK
Jak to jest, że na tym forum ludzie, którzy korzystają z moich opracowań zarabiają a ty biedaku nie zarabiasz. Może z ciebie taki przegrany co na bessie traci i na hossie traci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETIA 0,00% 6,94 2021-07-29 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.