Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Perełka

Zgłoś do moderatora
Coz spadki wygonily czesc drobnych

ale pojawila sie nowa umowa

Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 22/2010
data dodania 2010-12-29 01:26:35
spółka ZAKUPY.COM SPÓŁKA AKCYJNA

Zawarcie istotnej umowy z Sodexho Pass Polska Sp, z o.o.
Zarząd Zakupy.com S.A. informuje, że w dniu 28 grudnia 2010 roku otrzymał podpisaną umowę współpracy z Sodexho Pass Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dotyczącą realizacji przez Zakupy.com S.A kompleksowej obsługi dedykowanej platformy transakcyjnej w postaci zamkniętego serwisu www.promostrefasodexo.pl

W ramach zawartej umowy Zakupy.com S.A dostarcza rozwiązania technologiczne, logistyczne oraz zarządza procesami wprowadzania ofert produktowych i obsługi zamówień.

Kryterium uznania umowy za znaczącą jest prognozowany istotny jej wpływ na wyniki finansowe Zakupy.com S.A w zakresie przychodów oraz wyniku finansowego. Umowa jest również potwierdzeniem realizowanej przez Emitenta strategii polegającej na świadczeniu kompleksowych usług outsourcingowych w projektach marketingowo - sprzedażowych w segmencie B2B.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt. 2 Załącznika Nr 3 "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect" do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.


Osoby reprezentujące spółkę:

Jarosław Kownacki - Prezes Zarządu
Grzegorz Kobryń - Członek Zarządu

czy sa powody do sprzedazy zobaczymy za pare miesiecy

moim zdaniem jest to zdrowa generujaca rosnece przychody spolka z potencjalem wzrostu do poziomu okolo 1-1,20 za walor czyli do wyjecia jest za ten 2011 rok jeszcz okolo 100 %

Wg mnei zdecydowanie warto trzymac te akcej a nawet dokupic po tej cenei - 60 groszy jak jest obecnie
Natomiast zarzut ze to jednorazowe przychody jest nie trafiony - wiekszosc z ostatnich umow jest realizowanych w terminie 1-2 rocznym a wrecz spadac beda koszty ktore obciazaly wynik za II i III kw zwiazane z rozpoczeciem realizacji tych umow

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
B2BPARTNER 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.