o czym ty mówisz ? cwk 0,5 !!!! a to nie firma krzak tylko działąjąca, mająca długoletnie kontrakty, nowoczesną linię produkcyjną - prędzej ktoś sprzątnie tę firmę innym sprzed nosa robiąc wezwanie lub zbierając wam akcje z rynku niż wy doczekacie się 30 gr.
W dobie kryzysu tylko branża spożywcza będzia miała zysk bo resztę pieniędzy ludzie będą wydawać na spłaty rat :) niestety sami sobie zgotowali ten los.