jak zwykle uwielbiam czytac takie posty
ponizej zlotoweczki - nie komentuje tego nawet
piatkowy wzrost to informacja dla was ze pc guard jest bardzo nisko wyceniany
co z tym zrobicie to juz od was nalezy
mowilem juz o tym o co w tym wszystkim chodzi
wnioski musicie sami wyciagnac
:]
ale przyszly tydzien zapowiada sie ciekawie
aha i jeszcze jedno - powrocilismy do obrotow rzedu 100 tysi i od razu mamy 25% w gore