Ja sądze ze bedzie powyzej 3 zl dlatego w tych cenach malo kto sprzedawal raczej straszyli sprzedarza i po chwili wycofywali zlecnia -widocznie zalezy im na kupnie tylko chca taniej naplyw popytu kilkaset tys zl wystarczy do podniesiena kursu powyzej 3 zl.Pod koniec Maja powinno byc 5-6 zl po wynikach za 1 Q a po przedstawieniu prognozy zysku na 2011 bedzie najmniej 10 zl.