Tak przewartościowanej spółki to ja od początku naszej giełdy nie widziałem . I tu nie pomogą żadne zaklęcia . Kto to taki mądry napompował ten balon a inni się łapali . Taż to warte chyba 1/10 obecnej ceny . Gratuluję wszystkim posiadaczom tego balonu dobrego samopoczucia . Tacy z nas znawcy giełdy . Czyli nie znawcy .