Dnia 2010-12-02 o godz. 18:27 ~someone napisał(a):
> Po raz kolejny sie ośmieszasz chłopczyku, nic ciśnienia nie
> trzymasz i walisz a gacie przy pierwszym lepszym wzroście.
a bo bob powinien zarzyć BOBASTYNE wtedy by mu sie zwieracz zagęścił i nie puszczał by kwitów po minimalnym ruchu do góry.