Resplit ? Kto wie? Pan Prezes Zajac wie robi.
Jak na razie udalo mu sie podciagnac Midven 'TYLKO' 3000%. Z nawyzsza cena za akcje na NC, tzn 100 zl
W tyle zostal nawet CLOUD.
Niektorzy zapomnieli ze Parcel urosol juz 1000% a i tak kurs trzyma sie. O czym to swiadxczy, ze akcje sa w mocnych rekach i nie wspomne o Lock-upach na praie 60 mln akcji do 2017 !!!
A ta reszta ok 6 mln jest juz poparkowana. Tutaj szykuje sie cos grubego na lini PARCEL - INTEGER.
Wystraczy troche pomyslec i polaczyc fakty.
Zycze Szczesliwego i Zyskownego Nowego Roku 2016 !!!