Jeszcze będzie po5do 6zł zobaczycie. Teraz jest agonia na całej GPW. Kapitał zagraniczny nie wchodzi z wiadomych względów. Dopiero po wyborach może ruszy
Giełda. Jest dno i metr mułu na ws, ystkich spółkach. Co byś tera, nie kupił to stracisz taki okres