Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: -77,33%

Re: PANY ZBIERAĆ PAPIER MAGAZYNOWAĆ NA ILE WAS STAĆ I MYŚLEĆ MYŚLEĆ.

Zgłoś do moderatora
Hihihi nie narzekam ma łeb serinusa dzięki niemu miałem po 26 gr sprzedałem po 1.40 ….a na brasie już 3 razy zarobiliśmy a raz ponad 150%…wiem ze każdy powinien myśleć samodzielnie ale na giełdzie jest już wiele spółek które od lat maja uklepane dno …tam niektórzy upatrują sukcesy ….spojżeć np na ten Bras …a kupując zawsze kupujemy sami bo to my naciskamy kup ….a piękne jest kupić np satis za 1.35 a za 2 dni sprzedac po 1.79 np ….a jeżeli jestes już na plusie to giełda jak dla mnie jest łatwiejsza ….pozdrawiam i wiadomo myślcie sami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 8,39% 0,30 2025-09-19 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.