Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,05 zł , zmiana od tamtej pory: 13,49%

Re: Panowie...

Zgłoś do moderatora
Dołek to będzie jak cena będzie groszowa .Shoper zarabia tylko na sklepach internetowych i jedynie co potrafią to doić tych co maja u nich sklepy .Abonament w górę i jest udokumentowany zysk .A gdzie pieniądze które dostali jak wchodzili na giełdę .To nastepna spółka której nie wróżę świetlanej przyszłości .Ile już spadło od wejścia na giełdę ?Co dobrego zrobili?Nie ma co się łudzić to zniknie z giełdy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER 0,66% 30,70 2023-06-02 09:11:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.