Nazwisko Czarnecki kiedyś było marką, w 2007 roku, kiedy był wśród 500 najbogatszych ludzi świata, obecnie żaden fundusz nie trzyma tych akcji. Czarnecki jest wyczerpany psychicznie, widziałeś ten reportaż w tv? Może w życiu prywatnym też się nie dzieje najlepiej, to trudny charakter człowieka wprowadza nerwową atmosferę jak jakiś agent KGB. Ale mniejsza z tym kiedyś wyniosło go na szczyt teraz jest znienawidzony jak Donald Tusk, i ma takie same szanse na powrót na szczyt jak Tusk na fotel premiera.