wiesz jak jest. jak już wszyscy stracą nadzieję, jak sentyment do spółki będzie skrajnie zły to wtedy odbije. zawsze tak jest :). póki co rzucają się jeszcze ale nie potrwa to długo. dobrze by zrobił spadek po raporcie ostrzejszy, żeby oddali i może wtedy będzie spokojniej. słuchaj reznor, wiedziałeś że Rosiński jest w radzie nadzorczej Śląskich Kamienic i to od ponad dwóch lat? czy tylko mnie to umknęło :)