Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,45 zł , zmiana od tamtej pory: -4,90%

Re: Panie Prezesie może jakieś wpis pochwalny

Zgłoś do moderatora
Jakie zaufanie akcjonariuszy ma aktualnie Prezes, widać na forach obydwu spółek, Yoshi i CTE.
Kursy od roku albo dużo niżej albo w tym samym miejscu. Celowe pomijanie ważnych wydarzeń w systemie ESPI moim zdaniem służy tylko jednemu, starzy akcjonariusze nie są do niczego spółce potrzebni. Ważni są nowi, emisje dla nich po promocyjnych cenach, możliwość odkupu akcji od wszystkich zniecierpliwionych. Rok to wystarczająco dużo czasu na spieniężenie choćby JEDNEGO chucznie zapowiadanego przełomowego urządzenia/produktu. Mi niestety te wszystkie rakiety umieszczane od ponad roku zwiastujące przyśpieszenie zaczynają przypominać ślimaki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOSHI 1,75% 2,33 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.