Myślałem że podadzą je w styczniu, żeby Prezes mógł się do nich odnieść 3.02. ale się nie zanosi. Ta zwłoka niestety nic dobrego nie wróży, to może być typowy z dużej chmury mały deszcz. Zresztą gdyby to były te przecieki od Czecha, to właśnie byłby mały deszcz. Bo nie oszukujmy się, jeżeli chcą się rozwijać w kierunku krypto, to jest to ślepa uliczka. Krypto za jakiś czas albo nie będzie wcale, albo zostaną całkowicie zmarginalizowane. Pchanie się w to, to strata czasu i pieniędzy. Uważam że bukmacherka, kantor byłyby znacznie ciekawsze.