Wg mnie najbardziej prawdopodobny scenariusz to odroczenie rozmów.
Kurs trochę spadł ale to leszcze puszczały ze strachu.
Nie spadł na tyle patrząć na skalę i obrót by można byłoby sądzić że
puszczały jakieś grubsze ryby.
Zapewne kupili po 2,5 , 3, 3,5 i czekają.
Generalnie żadnego przecieku.
Gdyby miało z kolei skoczyć mega do góry to też nie bardzo bo jak
już skupili to teraz tylko czekają. Skąd mają być niby mega wzrosty
jak nie ma popytu.Popyt może się pojawić po info.
Jeśli już doszłoby do ogłoszenia informacji to najpewniej byłoby to w piątek.
Wtedy tylko PKC na wtorek i tyle. Oczywiście PKC na sprzedaż LUB kupno !!!
Na razie sobie gdybamy a info może spaść jak grom z jasnego nieba !
Będzie co oblewać w Święta czy nie????????
Jeśli tak to piję najlepszą wódeczkę 0,7 w niedzielę.