Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,11 zł , zmiana od tamtej pory: 11,71%

Re: Pakietówka 180 000

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-11-24 o godz. 12:58 ~Zenon napisał(a):
> Witaj Kanalia
> > Dlaczego uważasz że spółka jest wiarygodna w swoich działaniach jeśli pojawiłeś się w gronie akcjonariuszy...to z jakichś pobudek prawda? :-)
> > Jakie masz oczekiwania wobec wyceny spółki? Pozdrawiam

Witaj Zenon,
mam śmieszną ilość ,którą zakupiłem na górce w kwietniu 2021 czysto spekulacyjnie .... i teraz wisi.... i pewnie będzie wisieć, oczekiwań brak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVAVISGR -5,70% 1,24 2023-03-24 16:47:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.