Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  264,00 zł , zmiana od tamtej pory: -13,64%

Re: Oszosci-grają na krótko

Zgłoś do moderatora
W treści raportu masz napisane: "Spółka powzięła informację o pożyczkach akcji Emitenta przez Pana Konrada Weiske na rzecz Pani Doroty Łękawy oraz Pani Wioletty Bodnaruś, rozliczonych w dniu 7 kwietnia 2021 roku" Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/SPYROSOFT-S-A-Otrzymanie-zawiadomien-o-transakcjach-osob-zobowiazanych-8091409.html

Akcjonariat wygląda tak: https://www.bankier.pl/gielda/notowania/new-connect/SPYROSOFT/akcjonariat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPYROSOFT -3,39% 228,00 2021-07-27 15:54:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.