Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: 103,56%

Re: Ostrzeżono mnie przed zakupem tej spółki

Zgłoś do moderatora
Nie widzisz tego, że trwa podział spółki. Wydzielono gotówkę i akcjonariusze są zadowoleni. Wcześniej wytransferowano część zależnych funduszy do Rockbridge. Jak będą wytransferowane wszystkie ważne zależne fundusze, to nastąpi podział i dostaniesz udziały w Rockbridge lub inne. A jest wartość, bo aktywa po skupie akcji wynoszą 2,36 zł/akcje. Dlatego ktoś to kupuje, bo to taka fajna inwestycja na przeczekanie kryzysu. Możliwe 200% w kilka miesięcy. Sprzedających brak nawet w chwilach paniki. Czy to nie dziwne?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS -1,23% 1,60 2023-10-03 13:16:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.