Tylko xtb spadnie a za chwilę będzie po 90, jestem tu od lat i naprawdę czy dobre czy słabe wyniki to część akcjonariuszy ma rozwolnienie po to żeby za chwilę odkupić. Z 20 paru na 17 po czym za chwilę po 33, później to sam było przy 50 i teraz przy 70 żeby podbiło na 80-90