fikolki ze smiechu robie....Panie Makler tak trzymac bo Pan jest Pan!tf....chcialoby sie wiecej napisac ale...wszyscy wiedzieli by i bym nie zarobil hihihih 10k takze nie nabrurzdze hehnaszczescie sprzedalem i czekam na rozwoj wydarzen:)
ale gosc Pan jest wiadomo grubsza kasa itd.itp:)