Tylko za pozytywne nastroje na forum. Zawsze rosło jak umarła ostatnia nadzieja a tu coś za dużo optymistów. Wygląda ze już tak nie bardzo chce lecieć w dół. Dziś zjedli ten odpis, jeszcze się podetrą wynikami za 2025i potem pod co będzie spadać ? kto miał sprzedać to sprzedał.