Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Ostatni dzien korekty

Zgłoś do moderatora
do ~masa30

A owszem kupili ale zapewne po to tylko zeby bylo czym zbic kurs bo zabraklo akcji na S
a uznali C/W zbyt za wysoko i odkupia na nizszych poziomach.
Co do AT , przelamali 16.00, powazne wsparcie mamy dopiero na poziomie 12.50 - 13.00
i tam przypuszczam sie uspokoi, do pt. jeszcze sporo czasu zanim podadza strategie.
Lesio juz nie pierwszy raz zalecial z akcjonariatem, tak dla przypomienia LCC.
Jesli podaja w pt. 2 infa i dalej spada na -4% to czego innego mozna sie spodziewac,
ma spadac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE -2,82% 2,76 2026-03-11 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.