Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  142,05 zł , zmiana od tamtej pory: -17,85%

Re: Ortex (16)

Zgłoś do moderatora
No tak ale CCC jest pod pełna kontrolą. Obroty minimalne. Cena ustanowiona na 142.10 idzie jak od linijki. Na tej spółce problem jest taki że podaż jest idealnie zgrana i pilnuje kursu a ewentualnie kupujący raz cos rzuca na kupno innym razem 5 godzin pakiety a pakiety na K po 20 akcji. To tu ktos kto trzyma kurs nie musi nic robić jak od czasu do czasu rzucić pakiety by zbic w sekundę to co bylo budowane przez 5 godzin. Fakt że na tej spółce tylko wybitne wyniki by pomogły, wybitne a nie dobre bo nawet jak by były dobre to w piątek była by próba uwalenia kursu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -0,13% 116,70 2025-12-23 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.