Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  96,10 zł , zmiana od tamtej pory: 41,52%

Re: Orlen dusi konkurencję artykuł

Zgłoś do moderatora
Rekordowe w odniesieniu do czego?
To co obecnie przypisuje się Orlenowi, to tak naprawdę dawny Orlen + Energa + Lotos + PGNIG + mnóstwo pomniejszych biznesów przejętych po tzw. "okazjonalnych cenach" od państwa (czyli przy okazji okradziono akcjonariuszy mniejszościowych).
Podziel też obecny zysk przez czterokrotnie większą liczbę akcji i zauważysz, że czempion chodzi bez majtek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -2,16% 136,00 2024-02-23 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.